info@hobbistak.hu

Cross verseny hírek

Restart Scitec Cross Kupa 2017. Zalaegerszeg

2017.07.15.

Tegnap két fronton is helyt állt az egyesület. Kis boxolóink négyen Fertőrákoson, míg a felnőtt cross csapat egy része Zalaegerszegen, 6 fővel a Restart Scitec Cross Kupán vett részt.

Három kategóriát jelöltek meg a szervezők, Cross kezdő, Open, és RX (profi), 4 WOD- ban, körben.Fantasztikus helyszín, profi szervezés, gyönyörű ajándékokkal.

Jól felépítve a WOD-ok, látva a profi versenyzők teljesítményét, még nagyobb energiát lehetett összpontosítani. Mi a kezdő kategóriában neveztünk.

Az egyetlen női indulónknak Takács Eszternek nem volt könnyű dolga a népes női mezőnyben, tudása legjavát adva a középmezőnyben zárt.

A fiúknál 25 induló volt, többek közt Szombathelyről még három egyesület képviselte magát.

Nárai Dani kb. a 12. helyen végzett, nagyon sokat fejlődött az utóbbi évben, legutóbbi riválisát messze megelőzte a tegnapi napon.

Gergácz Bence felülmúlta magát, emberfeletti teljesítménnyel felküzdötte magát a 8. helyig.

Zsebe Dávid, aki fél éve lépett be először a terembe, tegnap nagy csatában megszerezte 7. helyet.

Marton Gábor munkájának gyümölcse is beérett, az estig tartó nagy csatában megérdemelten állhatott a dobogó 2. fokára.

Horváth Attila, anno 2002-ben egyesületünk első tagja végig vezetve az összes WOD-t, esélyt sem adott riválisainak, maga mögé utasítva a mezőnyt, megérdemelten nyerte meg kategóriája 1. helyét.

Jövőre érdemes elgondolkodni a kategóriaváltáson dobogósoknál.

Büszke vagyok mindenkire, szép munka volt. Most pihenünk egy picit, megvárjuk míg fáradt lelkünk utolér minket. Átgondoljuk, értékeljük teljesítményünket, javítunk a hibáinkon, és megyünk tovább az úton.